Back To Top
Ultimele Produse Vizualizate | Comparator Produse
De asemenea, le oferim partenerilor de retele sociale, de publicitate si de analize informatii cu privire la modul in care folositi site-ul nostru.
Acestia le pot combina cu alte informatii oferite de dvs. sau culese in urma folosirii serviciilor lor. Detalii
Ok
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 500 lei

Daca iti doresti sa lucrezi pentru un brand de renume international, asteptam CV-ul tau pe adresa de e-mail resurse.umane@gbsystem.ro

POSTURI DISPONIBILE
Asistent Manager
Descrierea postului - Preluarea apelurilor telefonice si redirectionarea lor;
- Inregistrarea tuturor documentelor de intrare / iesite din firma;
- posteaza anunturi pentru angajare pe SITE-urile de joburi;
- analizeaza si selectare CV-uri candidati potriviti pentru pozitiile deschise si programeaza la interviuri
- Coordoneaza si raspunde de buna desfasurare a activitatii de secretariat;
- Raspunde pentru buna organizare a deplasarilor managementului societatii;
- Asigura protocolul societatii
- Mentinerea unei bune colaborari cu clientii si furnizorii firmei
- Asigura o buna comunicare cu personalul angajat din punctele de lucru.

Cerinte: - Studii superioare finalizate;
- Limba engleza – nivel conversational ;
- Cunostinte operare PC foarte bune;
- Aspect fizic placut si ingrijit ;
- Experienta anterioara in posturi similare (secretariat, receptie, alte posturi office sau HR) reprezinta un avantaj.
- Curs Inspector resurse umane

Oferta: Salariu motivant.
Conditii de lucru excelente (Zona Unirii).
Telefon si laptop
Masa asigurata de firma.
Contract pe perioada nedeterminata.
Consilier juridic
Echipa Samsonite Romania se extinde si este in cautarea unui /unei coleg /colege noi pentru postul de Consilier Juridic.

DESCRIEREA POSTULUI: - Elaboreaza contractele necesare desfasurarii activitatii societatii si urmareste legalitatea incheierii contractelor cu terti;
- Elaboreaza notificari / convocari la conciliere catre debitori;
- Redacteaza notificari si adrese catre diferite institutii ale statului;
- Se ocupa de obtinerea autorizatiilor necesare desfasurarii activitatii societatii;
- Asigura consultanta juridica de specialitate tuturor departamentelor.
- Reprezentarea societatii in relatiile cu autoritatile publice si in relatiile cu clientii, societati comerciale;
- Informeaza managementului firmei cu privire la modificarile legislative aparute care pot afecta activitatea firmei.
- Depunerea / ridicarea diferitelor documente la institutiile statului;
- Activitatea se desfasoara la sediul firmei;

CERINTE: - Studii superioare;
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
- Orientare spre atingerea obiectivelor;
- Abilitati de analiza si sinteza;
- Rezistenta la stres;
- cunostinte de limba engleza;
- Licentiat in drept;
- Capacitate de decizie si organizare, motivatie, persoana orientata spre rezultate;
- Cunostinte de operare PC;
- Experienta – minim 5 ani

Oferta: - Telefon;
- Laptop;
- Salariu atractiv;
- Masa de pranz asigurata.
- Contract de munca perioada nedeterminata.
Lucrator gestionar magazin Samsonite
Descrierea postului:

- Promoveaza produsele brandului conform metodelor implementate de companie;
- Se asigura in permanenta ca magazinul este aranjat conform metodelor de prezentare si comercializare implementate de companie;
- Ofera consiliere eficienta clientilor;
- Atrage si fidelizeaza clientii prin serviciile de buna calitate;
- Receptioneaza articolele primite in magazin conform avizelor;
- Raspunde de gestiunea comuna a marfurilor din magazin;
- Raspunde de corectitudinea intocmirii tuturor actelor financiar-contabile din magazin: registru de casa, NIR, monetar, depunere numerar banca, etc.
- Participa la inventare lunare si anuale in magazin
- Intretine ordine si curatenia in magazin si depozit

Cerinte: Studii finalizate
Limba engleza nivel conversational
Cunoasterea unui program de gestiune

Oferta: Salariu fix + comision din vanzare
Fii Alaturi de Noi!
Aboneaza-te si te vom tine la curent cu noutatile Samsonite, tehnologiile utilizate, si recomandarile noastre de calatorie.

Retururi in termen de 14 zile!
Cumparaturile de la Samsonite sunt fara risc.Garantam satisfactia oferind retururi la fiecare achizitie.
Livrari rapide, indiferent de comanda
Samsonite Romania utilizeaza cel mai avantajos serviciu de curierat, oferind livrari rapide, oriunde in tara.
Contact
Vanzari online: contact@gbsystem.ro
Service: service@gbsystem.ro
BRAND-URI PARTENERE
Plati Online

Copyright ©2007-2019 Toate drepturile rezervate. Numele si logoul Samsonite sunt marci inregistrate ale Samsonite Europe N.V.
Toate imaginile si textele de pe situl samsonite.ro sunt proprietatea Samsonite Europe N.V.